سؤالات متداول پرسیده شده

آیا شما هم سوالی دارید؟

لطفا سوالات زیر را بخوانید و اگر نمی توانید پاسخ خود را پیدا کنید ، لطفا سؤال خود را برای ما ارسال کنید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

آیا دکتر جعفری عمل جراحی قلب انجام می دهند؟

خیر. حیطه فعالیت دکتر،درمان با آنژیوگرافی می باشد.
در صورتیکه بیمار شما نیاز به جراحی قلب داشته باشد، برگه مشاوره توسط دکتر جعفری برای جراح قلب در همان بیمارستان رجایی نگاشته خواهد شد.

آیا دکتر جعفری مطب خصوصی دارند؟

خیر. دکتر جعفری هیأت علمی تمام وقت بیمارستان قلب رجایی هستند و ویزیت های حضوری را در درمانگاه انجام می دهند.

در صورتیکه نیاز به مشورت از راه دور دارید میتوانید ویزیت آنلاین انجام دهید.

زمان درمانگاه دکتر جعفری چگونه است؟

روزهای ویزیت حضوری دکتر جعفری در درمانگاه بیمارستان قلب رجایی شنبه و چهارشنبه عصر از 12 تا 15 و سه شنبه ها صبح از 8 تا 12 می باشد،جهت دریافت اطلاعات لازم به صفحه مشاوره و ویزیت مراجعه نمایید

فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب (اینترونشن) چیست؟

تعداد زیادی از بیماری های قلب کودکان را می توان با آنژیوگرافی درمان نمود، مثلا تنگی دریچه قلب یا تنگی شریان آئورت با بالون باز می شود و یا سوراخ داخل قلبی با وسیله های خاص بسته می شود.
دکتر فرشاد جعفری دارای فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب بوده و درمان بسیاری از بیماری های مادرزادی قلب را با استفاده از آنژیوگرافی انجام می دهند.

مدارک لازم برای بستری در بیمارستان چیست؟

۱. شناسنامه و کارت ملی  بیمار ۲. دفترچه بیمه بیمار ۳. در پذیرش بیماران زیر 18 سال حضور پدر یا قیم قانونی به همراه شناسنامه یا کارت ملی لازم است. ۴. معرفی نامه بیمه تکمیلی جهت ارائه به واحد حسابداری ۵. همراه داشتن ودیعه لازم ۶. در بخش کودکان تنها همراه زن میتواند کنار کودک باشد.

مدارک لازم برای ترخیص از بیمارستان چیست؟

۱. فرم بیمه ۲. کپی دفترچه بیمه ۳. ترخیص بیماران از ساعت 8 صبح الی 6 بعدازظهر می باشد.
۴. همراه داشتن کارت اعتباری جهت پرداخت هزینه ها باعث سرعت بخشیدن به مراحل ترخیص بیماران محترم خواهد شد. ۵.بیمارانی که بیمه تکمیلی دارند، باید معرفی نامه بیمه را  در زمان پذیرش یا در طول مدت بستری در بیمارستان به حسابداری بدهند.

چه نوع بیمه هایی در درمانگاه و بیمارستان مورد قبول است؟

بیمارستان قلب شهید رجایی دولتی است و با همه بیمه ها قرارداد دارد.

از دکتر بپرسید ...

آیا سوالی دارید؟

موارد ستاره دار (*) حتما تکمیل شود